Golchem

Kostka brukowa i ogrodzenia

Golchem oferuje Klientom sprzedaż kostki brukowej, w różnych wariantach kolorystycznych. Produkty cechuje najwyższa jakość, zróżnicowanie oraz łatwa dostępność. Nasi Klienci mogą stworzyć estetyczną i funkcjonalną przestrzeń, z wykorzystaniem oferowanego bruku. Służymy pomocą na etapie wyboru rodzaju kostki, a także jej kształtu oraz koloru. Dzięki szerokiej ofercie możliwe jest wykonanie dowolnej aranżacji podjazdu, podwórka lub chodnika, składającej się z bruku o zróżnicowanym kształcie oraz kolorze.

Naszą ofertę uzupełniają również nowoczesne ogrodzenia, doskonale wpisujące się w estetykę budynku oraz terenów zewnętrznych. Nasi specjaliści pomogą w wyborze konkretnego rodzaju ogrodzenia, bramy czy elementów sterowania, aby produkt spełniał Państwa wszystkie oczekiwania. Współpracujemy zarówno z Klientami indywidualnymi, jak i firmami, oferując kompleksowe rozwiązania, cechujące się wysoką estetyką, funkcjonalnością oraz trwałością.

Kostka brukowa

Kostka brukowa, którą posiadamy w ofercie, to produkty wysokogatunkowe, które sprawdzą się zarówno przed domami, jak i w miejscach o dużym natężeniu ruchu. Asortyment bruku cechuje różnorodność formy oraz koloru. Dzięki temu każdy Klient może wykonać dowolną aranżację terenu zewnętrznego, zgodną z jego oczekiwaniami estetycznymi lub przygotowanym wcześniej projektem.

Kostka sprawdza się doskonale nie tylko przed domami, ale także jako eleganckie i funkcjonalne rozwiązanie dla podjazdów, garaży czy placów. Dysponujemy pojazdami, umożliwiającymi dowiezienie bruku do Klienta, pod wskazany wcześniej adres. Dzięki temu oszczędzają Państwo czas, bowiem materiał trafi na budowę w określonym wcześniej terminie, bez konieczności samodzielnej organizacji transportu.

Ogrodzenia panelowe

Nasza oferta to również ogrodzenia panelowe, które sprawdzą się w każdej lokalizacji. Dzięki szerokiej palecie wzorów i kolorów ogrodzenia można dopasować do uwarunkowań technicznych i architektonicznych każdej nieruchomości. Wysoka odporność na działanie warunków atmosferycznych zapewnia trwałość ogrodzenia, przy zachowaniu jego pierwotnej estetyki.

Klientom oferujemy również szeroki wachlarz elementów dodatkowych, takich jak furtki oraz bramy stalowe. Doskonale komponują się z ogrodzeniami panelowymi, tworząc spójny wygląd nieruchomości. Bramy panelowe mogą być wyposażone również w automatykę, umożliwiającą ich zdalną obsługę. Wszystkie elementy ogrodzenia dopasowywane są do indywidualnych oczekiwań Klienta, a także uwarunkowań technicznych nieruchomości.

© 2020 GOLCHEM. Wszystkie prawa zastrzeżone.