Golchem

Łazienki

Łazienka w każdym domu jest miejscem szczególnym: prywatnym, ale nierzadko również do dyspozycji naszych gości. To właśnie tutaj większość nas zaczyna i kończy swój dzień, dlatego ważne jest dla nas przyjazne i komfortowe otoczenie. Odpowiednio dobrane płytki, armatura sanitarna i meble tworzą piękno i klimat naszej łazienki.

Remont lub też projektowanie łazienki od początku, wymagają od nas dużo poświęceń, czasu, a także pewnej dozy wiedzy na temat dostępnych rozwiązań i trendów. Nie ma wątpliwości co do tego, że łazienka – podobnie jak kuchnia – powinna być przede wszystkim praktyczna, ale zdaje się również, że powinna być zindywidualizowana. Planując wygląd łazienki, w pierwszym etapie powinniśmy wziąć pod uwagę uwarunkowania architektoniczne: wielkość, wysokość i ustawienie ścian, układ instalacji, obecność lub brak okien. To właśnie te aspekty w dużej mierze będą określały ostateczny efekt naszego przedsięwzięcia, a dokładne przemyślenie ich w początkowym etapie pomoże uniknąć niemiłych rozczarowań.

W kolejnym etapie planowania łazienki należy wziąć pod uwagę nasz styl życia oraz to, z kim będziemy ją dzielić: czy łazienka będzie prywatna, czy dostęp do niej będą mieli również goście? Czy mieszkają z nami dzieci lub osoby starsze? Czy mamy zwierzęta? Odpowiedź na te pytania pomoże nam wybrać płytki podłogowe, kafle, gres, oraz odpowiednią armaturę, a także zaplanować przestrzeni tak, by łatwo było ją utrzymać w czystości.

Nasza łazienka w wyjątkowy sposób oddaje nasz charakter. Warto jest więc poświęcić dłuższą chwilę dobierając kolor mebli, typ armatury oraz oświetlenie, które pełni tutaj kluczową rolę – nie tylko dla kobiet wykonujących swój makijaż w łazience. Dobrze dobrana gra światła w łazience pomoże nam energicznie zacząć dzień oraz rozluźnić się po długim dniu pracy.

Do dyspozycji klientów oferujemy szeroką gamę funkcjonalnych i dekoracyjnych rozwiązań, które pomogą Państwu stworzyć łazienkę na miarę własnych marzeń. Prezentowane produkty łączy wysoka jakość, bezpieczeństwo użytkowania oraz rzetelność wykonania, które od wielu lat są gwarantem satysfakcji naszych klientów.

Nasi partnerzy:

© 2020 GOLCHEM. Wszystkie prawa zastrzeżone.