Golchem

Izolacje - termoizolacje i hydroizolacje

Zmniejszone koszty ogrzewania, a także optymalna temperatura w budynku, zarówno zimą, jak i latem to atuty, jakie posiada prawidłowo wykonana termoizolacja budynku. Oprócz wymienionych cech nie można także zapominać o aspekcie ekologicznym, ponieważ dobrze ocieplony dom to mniejsze zapotrzebowanie na energię. Naszym klientom oferujemy materiały termoizolacyjne renomowanych marek, które są gwarancją efektywności i ponadprzeciętnej trwałości.

Termoizolacje minimalizują straty ciepła, które przekładają się z kolei na rosnące koszty ogrzewania. Inwestując w wysokiej jakości ocieplenie, zyskujemy więc duże oszczędności w domowym czy firmowym budżecie, które będą zauważalne już w pierwszym sezonie grzewczym. Materiały do termoizolacji budynków dostępne są w naszych sklepach stacjonarnych, w których uzyskacie także profesjonalne wsparcie w zakresie wyboru surowców, dopasowanych do parametrów konkretnej nieruchomości.

Termoizolacja ścian

Termoizolacja ścian może być wykonana między innymi ze styropianu czy wełny mineralnej. W naszej ofercie znajdziecie materiały, które różnicuje nie tylko zastosowanie, ale także parametry techniczne oraz cena. Doradzimy, jakie rozwiązanie wybrać, aby ocieplenie budynku cechowało się najwyższą efektywnością. Dysponujemy również szerokim asortymentem akcesoriów do systemów ociepleniowych, ułatwiających montaż wybranego materiału.

W sprzedaży posiadamy artykuły, z których można wykonać termoizolacje zewnętrzne oraz wewnętrzne. Dostępne są także produkty przeznaczone do ocieplania fundamentów. Dzięki tak dużej różnorodności z oferty mogą skorzystać zarówno inwestorzy planujący wzniesienie nowego budynku, jak i ci klienci, którzy chcą przeprowadzić termomodernizację obiektu istniejącego – bez względu na jego wielkość, przeznaczenie czy stan techniczny.

Hydroizolacja

Oferta Golchem to także szeroko pojęta hydroizolacja, czyli materiały zabezpieczające budynek przed szkodliwym działaniem wody, a w konsekwencji przed skutkami jego podmakania. Zapewniamy wysokiej jakości produkty przeznaczone zarówno do zastosowania wewnątrz obiektów np. w łazienkach lub kuchniach, jak na zewnątrz – hydroizolacja balkonu czy tarasu. Klientom zapewniamy profesjonalne wsparcie przy wyborze rozwiązań hydroizolacyjnych, dopasowując ich rodzaj do przewidywanego zastosowania.

Z właściwym zabezpieczeniem budynku przed wilgocią wiąże się hydroizolacja fundamentów. W naszej ofercie znajdziecie różnorodne materiały, przeznaczone do izolowania ław oraz płyt fundamentowych. Dostępne są między innymi: produkty bitumiczne, masy hydroizolacyjne oraz cementowe. Wyróżnia je najwyższa jakość, a co za tym idzie – skuteczność i trwałość, jaką będzie cechować się hydroizolacja domu. Zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami, którzy udzielą wszelkich informacji na temat systemów termo- i hydroizolacyjnych, a także zaproponują optymalne rozwiązania, dopasowane do charakterystyki konkretnego budynku.

Nasi partnerzy:

© 2020 GOLCHEM. Wszystkie prawa zastrzeżone.