Jasna czy ciemna podłoga do nowoczesnej sypialni?

Przeglądając katalogi lub strony internetowe o aranżacji wnętrz domów jednorodzinnych, niemal za każdym razem trafia się na przytulne, estetyczne i rozświetlone przestrzenie. To właśnie ostatni aspekt sprawia, że pokoje zyskują na atrakcyjności, a wyposażenie wnętrz prezentuje się nad wyraz okazale. Odpowiednia ilość światła słonecznego w pokoju przekłada się bowiem nie tylko na walory wizualne, ale także na samopoczucie i komfort mieszkańców. 

Jednym ze sposobów, który spowoduje doświetlenie pokoi w domu, są okna do dachów płaskich. Takie rozwiązanie sprawdzi się zarówno w nowocześnie zaaranżowanych wnętrzach, jak i tych bardziej klasycznych. Z uwagi na fakt, iż okna dachowe narażone są na działanie wielu szkodliwych czynników zewnętrznych, muszą być wykonane z trwałych materiałów. Synonimem jakości są przystosowane do dachów płaskich okna Velux.

Okna Velux do płaskiego dachu 

Dlaczego warto zamówić okna Velux do płaskiego dachu? Nie od dziś wiadomo, że słońce to witamina D, a witaminy to zdrowie. Wpuszczając do wnętrza domu jeszcze więcej światła, szanse na poprawę samopoczucia mieszkańców z pewnością się zwiększą. Okna dachowe do dachów płaskich można zamontować w wyjątkowo zaciemnionych miejscach w pokoju lub tych, z których korzysta się najczęściej – na przykład nad stołem w jadalni, łóżkiem w sypialni czy biurkiem w gabinecie.

Im większa ilość okien do dachów płaskich w domu, tym mniejsze ryzyko powstawania wilgoci w pomieszczeniach. Firma Velux oferuje okna do dachów płaskich, które nie tylko dostarczają światło do wnętrza budynku, ale także doskonale wentylują i regulują poziom wilgoci w pokojach. Wszystkie okna do dachów płaskich Velux wyposażone są w łatwą w czyszczeniu powłokę zewnętrzną, dzięki czemu zalegający śnieg, liście i inne zabrudzenia nie stanowią problemu. Istnieje możliwość zakupienia okna dachowego o zupełnie płaskiej powierzchni, jak i wypukłej – kopułowej. Wybór rodzaju okna do dachów płaskich Velux zależny jest od indywidualnych preferencji kontrahentów. 

Okno do dachu płaskiego cena 

Koszt okien do dachów płaskich Velux związany jest m.in. z ich rodzajem i modelem, a także zakupowanymi dodatkami, takimi jak markizy przeciwsłoneczne czy moskitiery, chroniące przed owadami. Cena okien dachowych Velux, jakie oferujemy w naszym sklepie, jest atrakcyjna, z uwagi na bezpośrednią współpracę z producentem. Zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem oraz kontaktu, abyśmy mogli odpowiedzieć na wszelkie pytania i doradzić w kwestii okien do dachów płaskich Velux

Wełna na poddasze – doskonały sposób na izolację termiczną i akustyczną

Wełna na poddasze to popularny materiał izolacyjny, który zapewnia komfort termiczny i akustyczny w każdym domu. Wybór odpowiedniej izolacji jest kluczowy dla oszczędności energii, a tym samym obniżenia kosztów eksploatacyjnych. W tym artykule przedstawimy zalety stosowania wełny na poddaszu oraz podpowiemy, jak wybrać najlepszy produkt dla swoich potrzeb.

Sprawdź również:  Wiosna – najlepszy czas na termomodernizację!

Skuteczna izolacja fundamentów

Izolacja fundamentów to jedna z podstawowych prac budowlanych, niezbędnych do prawidłowej ochrony murów przed nasiąkaniem wilgocią. Konstrukcja o solidnych i dobrze wykonanych filarach będzie w stanie utrzymywać ciężar budynku i zabezpieczać go przez długie lata. Zarówno odpowiednia izolacja pozioma fundamentów, jak i pionowa, mają kluczowe znaczenie dla całej budowy. Należyte oraz staranne wykonanie będzie miało ogromny wpływ na trwałość konstrukcji. W takim przypadku, należy odpowiedzieć na pytanie, jak wykonać izolację fundamentów?

Jak zamaskować nierówne ściany?

Przypadłość nierównych ścian to problem, z którym mierzy się wiele osób. Nierówności na ścianach powstają z różnych powodów – m.in. wykańczania wnętrz budynków przez niezbyt dokładne i fachowe ekipy remontowe, uszkodzenia mechaniczne podczas eksploatacji pokoi oraz dziury po wyjęciu gwoździ/wkrętów, na których zamontowane były obrazy czy półki. Bez względu na przyczynę powstania nierówności ścian, rodzi się pytanie – jak je zamaskować?

© 2019 GOLCHEM. Wszystkie prawa zastrzeżone.